Про нас

Запрошуємо скуштувати наше фірмове пиво KIMPEL!
Ми знаходимося на 1 поверсі, по праву сторону від центрального входу в ТРЦ.

Окрім пива у нас є смачна закусочка, що не залишить байдужими жодного відвідувача!

І трішки про нашу пивоварню!

КIMPEL –ПЕРША ПРИВАТНА БРОВАРНЯ, ЩО ТВОРИТЬ СУЧАСНУ ЛЕГЕНДУ …

KIMPEL – Перша Приватна Броварня сучасного Івано-Франківська, що знаходиться безпосередньо поряд з місцями прожажу фірмого пінного, а саме в дворі торгово-розважального комплексу Панорама Плаза.

Броварня розпочала свою роботу ще у 2010 році, з того часу лінійка нашого пива складається з чотирьох видів пива, пізніше був проведений ребрендинг пивної кампанії, під час якого пиво досягло своєї досконалості.

Lager (Світле)

Weissbier (Пшеничне)

Bawaria (Баварське)

Dark (Темне)

Щороку до наших пивоварів приїздять кращі фахівці світу та допомагають контролювати всі процеси та смак нашого рідного КIMPEL.

Процес пивоваріння, бродіння та дозрівання продукту здійснюється за технологією, по якій ще 1787 року працював перший пивоварний завод в Станіславові. На той час пиво було знане у всій Галичині та виготовлялось з відбірних та виключно натуральних складників: солоду, хмелю, води і дріжджів. Ми дотримуємося цих давніх традицій, тому наше рідне пінне не містить жодних хімічних складників та консервантів!

KIMPEL вариться у спеціальних чанах, потім перекачується в інші резервуари, що розташовані у підвальних приміщеннях, там при певних температурних режимах, відбувається процес бродіння, а пізніше дозрівання. Звідси і з’являється поняття – ЖИВЕ ПИВО! Процес від моменту варки сусла до повного дозрівання триває 21 день.

Контакти

Графік роботи