Італійський ресторанчик в серці Panorama Plaza

Запрошуємо вас скуштувати справжню італійську кухню, та просто відпочити душею!

Про нас

Піцерія “Basilico” здивує вас не тільки розкішними стравами, котрі безумовно є нашою гордістю, а й ніжним світлим інтер’єром, який закохує з першого візиту. Інтер’єр закладу виконаний в гармонії трьох кольорів: нефритовий, айворі та марсала. Дане поєднання кольорів за основами кольорознавства налаштовує на гармонічний та релаксуючий лад, тому нашим гостям завжди комфортно у нас відпочивати.

Страви дбайливо підібрані нашим шеф-кухарем та керуючою закладу. А за самим процесом приготування можна спостерігати, оскільки в “Basilico” діє відкрита кухня! Основний зал роззонований на декілька секцій і в загальному має 60 посадочних місць.

Приємною ізюминкою є тераса, з сучасним італійським, чорно-білим дизайном. Тут завжди можна усамітнитись коліжанкам, або провести романтичний вечір закоханим, також підходять тераса і для проведення різних святкових подій. Вмістимість до 25 гостей.

Між основним залом і терасою у нас знаходиться затишна кав’ярня з Coffee-bar. Посмакувати тут можна не тільки кавою, а й різними чаями, коктейлями, айс-ті, смузі, а ще смачними фірмовими солодощами. Дана зона чудово підходить і для дружньої зустрічі і для ділових переговорів. Кількість посадкових місць – до 20 гостей.

Також на території ресторану є дитяча кімната “Panoramka”, де ви можете залишити своїх малят.

До ваших послуг проведення дитячих днів народжень, майстер класів, вечірки з аніматорами.

Контакти

  • Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Північний бульвар, 2аТРК Панорама Плаза, 2 поверх

  • (067) 77-22-400

Графік роботи

  • пн-нд: 8:00-22:00

  • (працює доставка)

Instagram