КIMPEL –ПЕРША ПРИВАТНА БРОВАРНЯ, ЩО ТВОРИТЬ МЕЛОДІЮ ПРАВДИВОГО …

Помандрувавши країнами Європи , ми зрозуміли, що повинні відповідати за головного героя нашого закладу – пиво повинне бути якісним та без концервантів . Що і надихнуло на думку про створення власної броварні. Ми маємо змогу контролювати смакові властивості та якість варіння, що тішить як нас, пивоварів , так і улюблених гостей-пиволюбів.

KIMPEL – Перша Приватна Броварня сучасного Івано-Франківська, що знаходиться безпоседньо поряд з місцями прожажу фірмого пінного, а саме в дворі торгово-розважального комплексу Панорама Плаза.

Броварня розпочала свою роботу ще у 2010 році, з того часу лінійка нашого пива складається з чотирьох видів пива, пізніше був проведений ребрендинг пивної кампанії, під час якого пиво досягло своєї досконалості. Тоді і народилося пиво KIMPEL та його чотири види : Lager (Світле), Weissbier (Пшеничне), Bawaria (Баварське), Dark (Темне) . Щороку до наших пивоварів приїздять кращі фахівці світу та допомагають контролювати всі процеси та смак нашого рідного КIMPEL.

Процес пивоваріння, бродіння та дозрівання продукту здійснюється за технологією, по якій ще 1787 року працював перший пивоварний завод в Станіславові. На той час пиво було знане у всій Галичині та виготовлялось з відбірних та виключно натуральних складників: солоду, хмелю, води і дріжджів. Ми дотримуємося цих давніх традицій, тому наше рідне пінне не містить жодних хімічних складників та консервантів!

KIMPEL вариться у спеціальних чанах, потім перекачується в інші резервуари, що розташовані у підвальних приміщеннях, там при певних температурних режимах, відбувається процес бродіння, а пізніше дозрівання. Звідси і з’являється поняття – ЖИВЕ ПИВО! Процес від моменту варки сусла до повного дозрівання триває 21 день.

Сорти пива

Пиво Lager

Популярність світлого пива вражає! Більше тридцяти мінералів та мікроелементів, що присутні в кожному виді пива Kimpel викликають довіру та бажання насолоджуватися ним. Для виготовлення Світлого ми використовуємо світлий ячмінний солод з низьким вмістом протеїну. Вміст алкоголю 4,5%.

Пиво Weissbier

Пшеничне пиво білого кольору з використанням ароматного хмелю та дріжджів верхньої ферментації. Завдяки спеціально підібраній пропорції різних видів солоду: ячмінного та пшеничного, а також хмелю та дріжджів, ми відшукали смак, аромат, шипучість та колір, властивий для цього виду пива. Особливої популярності цей напій здобув у Європі, а особливо у Баварії! Ідеально підкреслює смак власно виготовлених ковбасок! Вміст алкоголю 4,5%.

Пиво Bawaria

Кімпель Баварське – це особливий вид нашої лінійки пива, для варки якого використовується мюнхенський солод. Саме цей складник надає пінному темно-помаранчевого забарвлення, а гіркий та ароматний жатецький хміль створює характерний смак. Це улюблене пиво європейців! Вміст алкоголю 5 %.

Пиво Dark

Темне пиво Кімпель має характерний післясмак паленої карамелі, який надає йому темний солод. Дріжджі нижнього бродіння, ароматний хміль, дистильована вода та ячмінний солод – правильне співвідношення даних компонентів творить диво,яке можна оцінити вже з перших ковтків Кімпель Темне. Вміст алкоголю 6 %.