Торгово-розважальний комплекс «Панорама PLAZA» розпочав свою роботу в грудні 2004 року.

Торгово-виробнича площа всіх п’яти поверхів становить 8 900 м2.

У просторих, чистих сучасних приміщеннях передбачені усі зручності для відвідувачів: ескалатор, пасажирський та вантажний ліфт, підйомник, автостоянка на 60 паркомісць, банкомат, пункт обміну валют, кафе для дітей та дорослих. Крім продуктового супермаркету «Сільпо» в комплексі є ексклюзивний магазин парфумерії «Брокард» та єдиний в Івано-Франківську супермаркет товарів для дому «ЮСК» (Данія). Третій поверх – це розкішний меблевий салон, де представлені всі види продукції світових та вітчизняних фабрик.

Четвертий та п’ятий поверхи вразять відвідувачів цілим комплексом відпочинку: боулінг,більярд, караоке, ПАБ, нічний клуб.

  • 3000 м2 розваг
  • 5 поверхів
  • 14 років роботи

Торгово – розважальний центр «Панорама РLAZA» – це багато-функціональний комплекс, створений для задоволення повсякденних потреб в товарах та послугах. У просторих, чистих, сучасних приміщеннях передбачені усі зручності для відвідувачів: ескалатор, пасажирський та вантажний ліфт, підйомник, автостоянка на 60 машиномісць, банкомат, пункт обміну валют, кафе для дітей та дорослих, дитяча кімната.

  • Перший поверх Торгово – розважального центру «Панорама PLAZA» – це зона продуктових і побутових товарів та послуг щоденного вжитку.
  • Якірні орендарі 1-го поверху – супермаркет «Сільпо» та магазин парфумерії і косметики «ВROCARD».Другий поверх Торгово – розважального центру «Панорама PLAZA» – це зона магазинів одягу, взуття, аксесуарів.
    Якірний орендар 2-го поверху – супермаркет товарів для дому – «JYSK ».
  • Третій поверх Торгово – розважального центру «Панорама PLAZA» – це офіс Іноваційного центру Елекс та площа для оренди
  • Четвертий та п’ятий поверхи Торгово – розважального центру «Панорама PLAZA» вразять відвідувачів цілим комплексом відпочинку: боулінг, більярд, караоке, ПАБ.
  • Крім розваг та смачної кухні в наших закладах завжди можна скуштувати свіже живе пиво «KIMPEL» різних сортів з власної броварні, яке також можна придбати у фірмовому магазині на 1-му поверсі.

З питань оренди звертайтесь за телефонами:

(0342) 71-06-47  /  (067) 343-41-69  /  (095) 536-98-45