Ягуар

ПРО МАГАЗИН

Одяг для людини віддавна був не просто засобом захисту від впливу навколишнього природного середовища , але й способом відображення людського характеру, такого мінливого настрою, індивідуального внутрішнього світу власника одягу, а крім того, неповторності його смаків та вподобань.

Саме мережа магазинів "Ягуар", що об`єднує в собі вже 14 мультибрендових магазинів розташованих у багатьох містах України та 1 магазин-OUTLET, який знаходиться у м.Львові, допоможе Вам виглядати бездоганно в будь-якій ситуації та за будь-якого настрою, ідеально поєднати Ваші вибагливі смаки та відчуття прекрасного з вдало підібраним класичним вишуканим або яскравим оригінальним стилем. Ми пропонуємо Вашій увазі, як чоловічу, так і жіночу лінії одягу різних брендів та різноманітних стилів від casual до fashion.

У нас можете з легкістю обрати вишуканий діловий костюм для чоловіка, сорочки, краватки, брюки і джинси, пальта й дублянки, і, також, сукні та туніки, брюки та спідниці, кардигани та блузи для жінок. При такому різноманітті пропонованого нами асортименту наші консультанти з приємністю допоможуть Вам, за потреби, створити гармонічні та стильні ансамблі, що задовольнять смаки найвибагливіших прихильників моди. Адже представлені нами колекції та бренди поєднують в собі високу якість пошиття та ідеальний крій виробів, що сприятиме Вашому бездоганному іміджу.

Також у магазинах "ЯГУАР" ми пропонуємо широкий асортимент високоякісних аксесуарів, з допомогою яких можна не лише підкреслити, або урізноманітнити свій звичний стиль, але й спробувати створити яскравий та оригінальний новий образ.

Діє у нас також і система подарункових сертифікатів , адже ми піклуємось про якісні та тривалі стосунки з нашими покупцями. Швидке та якісне оновлення колекцій уможливлює сезонні акційні продажі.

Поспішайте завітати до нас у магазин, дозвольте собі виглядати стильними та красивими щодня, виходити з дому із задоволенням за будь-якої погоди, радіти своєму відображенню в дзеркалі, відчувати себе комфортно та впевнено за будь-яких обставин. А ми з приємністю Вам у цьому допоможемо.

 

Контакти

Panorama Plaza map marker   Україна, м. Івано-Франківськ
  вул. Північний бульвар, 2а
  ТРК “ПАНОРАМА ПЛАЗА”
Panorama Plaza phone   tel: (0342) 71-06-47
  tel/fax : (0342) 77-85-31

  mob.: (067) 343-41-69, (095) 536-98-45

  Піцерія "Basilico": (067) 77-22-400

  "Panorama Club": (066) 68-24-330

   (068) 144-28-55

  "Panorama Pub": (067) 34-25-550

  Нічний клуб "Plaza": (067) 34-05-445

Panorama Plaza mail   panoramaplaza@ukr.net

 

 

Напишіть нам

 

Сайти наших закладів

Panorama Pub

Panorama Club

Plaza Night Club